2002-2010

Kampioenen 2002 - 2010

Kampioenen Hart van Brabant – 2010

Kampioenen teams libre

A- klasse: Pius X 1
B- klasse: Pius X 2
C- klasse: Zuid West 2
D- klasse: De Ketsers 2
E- klasse: Jan van Besouw 7


Algemeen teamkampioen libre

Pius X 2


Kampioenen teams driebanden

A- klasse: Centrum 1
B- klasse: Pius X 2
C- klasse: De Gildenbond 3
D- klasse: Centrum 4


Algemeen teamkampioen driebanden

Pius X 2


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Cees Oerlemans, Zuid West
2e klasse: Henk Kouwenberg, Pius x
3e klasse: Jan Dielen, Pius x
4e klasse: Wim v.d. Pas †, De Ketsers
5e klasse: Jan Goossens, Zuid West
6e klasse: Cees de Vaan, Jan van Besouw
7e klasse: Paul van Nunen, De Hasselt


Kampioenen Hart van Brabant – 2009

Kampioenen teams libre
A- klasse: Tivoli 1
B- klasse: De Ketsers 1
C- klasse: De Carambole 1
D- klasse: Dromof 1
E- klasse: Tivoli 3


Algemeen teamkampioen libre 

Tivoli 1


Kampioenen teams driebanden

A- klasse: Tivoli 1
B- klasse: Pius X 1
C- klasse: De Hasselt 1
D- klasse: Tivoli 2
E- klasse: De Ketsers 2


Algemeen teamkampioen driebanden

Tivoli 1


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Cees Oerlemans, Zuid West
2e klasse: Theo Pistorius, Zuid West
3e klasse: Frans van Kuijk, Jan van Besouw
4e klasse: Cees Oerlemans, K.T.K.
5e klasse: Bernhard Hoppenbrouwers, Jan van Besouw
6e klasse: Chris van Haarlem, Tivoli
7e klasse: Harrie Meijer, Jan van Besouw


Kampioenen Hart van Brabant – 2008

Kampioenen teams libre

A- klasse: Concordia 1
B- klasse: Jan van Besouw 3
C- klasse: Kazernehof
D- klasse: K.T.K. 4
E- klasse: Onder Ons 2


Algemeen teamkampioen libre

K.T.K. 4


Kampioenen teams driebanden

A- klasse: B.C.O. 1
B- klasse: De Pijp 2
C- klasse: Pius X 3
D- klasse: K.T.K. 3


Algemeen teamkampioen driebanden 

BCO 1


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Jos Steyaert, Kazernehof
2e klasse: Henk van Amelsfoort, Jan van Besouw
3e klasse: Jan van Gorkom †, K.T.K.
4e klasse: Tini Schollen, Centrum
5e klasse: Benard Hoppenbrouwers, Jan van Besouw
6e klasse: Antoon Maas, Pius X


Kampioenen Hart van Brabant – 2007

Kampioenen teams libre

A- klasse: Jan van Besouw 2
B- klasse: S.B.L. 2
C- klasse: De Kubus 1
D- klasse: De Kubus 2
E- klasse: K.T.K. 5
F- klasse: De Carambole 2


Algemeen teamkampioen libre

Jan van Besouw 2


Klasse kampioenen teams driebanden

A- klasse: Centrum 1
B- klasse: Centrum 2
C- klasse: De Ketsers 1
D- klasse: K.T.K. 2


Algemeen teamkampioen driebanden

K.T.K. 2


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Ad Bakx, De Pijp
2e klasse: Jan Smolders †, Pius X
3e klasse: Jan Paenen †, Jan van Besouw
4e klasse: Bert Vermeer, De Ketsers
5e klasse: Guus Leijten, Jan van Besouw
6e klasse: Charles v.d. Pol †, Jan van Besouw
7e klasse: Louis Fransen, Jan van Besouw


Kampioenen Hart van Brabant – 2006

Kampioenen teams libre

A- klasse: S.B.L. 1
B- klasse: Jan van Besouw 4
C- klasse: Concordia 2
D- klasse: De Reeshof 3
E- klasse: Onder Ons 2


Algemeen teamkampioen libre

Concordia 2


Kampioenen teams driebanden

A- klasse: B.C.O. 1
B- klasse: De Pijp 1
C- klasse: Jan van Besouw 3
D- klasse: Centrum 3


Algemeen teamkampioen driebanden

BCO 1


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Ad Bakx, De Pijp
2e klasse: Charles v.d. Nieuwenhuizen, S.B.L.
3e klasse: Jan van den Hoof, De Pijp
4e klasse: Gerard Maas †, Pius X
5e klasse: Kees Kock †, Concordia
6e klasse: Henk van Beekveld †, Concordia


Kampioenen Hart van Brabant – 2005

Kampioenen teams libre

A- klasse: Jan van Besouw 1
B- klasse: De Manneke’s 1
C- klasse: De Pijp 3
D- klasse: Zuid West 2
E- klasse: Concordia 3


Algemeen teamkampioen libre

De Pijp 3


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Ad Bakx, De Pijp
2e klasse: Charles v.d. Nieuwenhuizen, S.B.L.
3e klasse: Theo Pistorius, Kasteelhoeve
4e klasse: Rinus Leermakers, S.B.L.
5e klasse: Louis Gijbers, Jan van Besouw
6e klasse: Rob Kuipers, De Pijp


Persoonlijke kampioenen driebanden

1e klasse: Jo Swinkels, Jan van Besouw
2e klasse: Jan Smolders †, Pius X
3e klasse: Sjef van Hees †, Jan van Besouw
4e klasse: Piet v.d.Broek †, Kasteelhoeve
5e klasse: Toon van Tilburg, De Pijp


Kampioenen Hart van Brabant – 2004

Kampioenen teams libre

A- klasse: Jan van Besouw 2
B- klasse: De Kubus 1
C- klasse: De Reeshof 2
D- klasse: K.T.K. 3
E- klasse: De Ketsers 2
F- klasse: KBO-de Schalm 3


Algemeen teamkampioen libre

De Ketsers 2


Kampioenen teams driebanden

A- klasse: De Kasteelhoeve 1
B- klasse: De Pijp 1
C- klasse: De Kasteelhoeve 3


Algemeen teamkampioen driebanden 

De Kasteelhoeve 3


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Ad Bakx, De Pijp
2e klasse: Charles v.d.Nieuwenhuizen, S.B.L.
3e klasse: Harrie van Dongen †, De Pijp
4e klasse: Wout Verhoeven, Jan van Besouw
5e klasse: Leo van Loon, Onder Ons
6e klasse: Ad v.d.Hout, Kazernehof


Kampioenen Hart van Brabant – 2003

Kampioenen teams libre 

A- klasse: Concordia 1
B- klasse: De Kubus 1
C- klasse: De Venloene 3
D- klasse: De Kubus 2
E- klasse: De Venloene 4
F- klasse: De Heikant 3


Algemeen teamkampioen libre

Concordia 1


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Christ Brands, De Venloene
2e klasse: Louis Mols, De Reeshof
3e klasse: Gerrit Pijnenburg †, Concordia
4e klasse: Cees van de Loo, Jan van Besouw
5e klasse: Harrie Kools †, Onder Ons
6e klasse: Jan Remmers †, Kasteelhoeve


Kampioenen Hart van Brabant – 2002

Kampioenen teams libre

A-klasse: De Venloene 1
B-klasse: Pius X 2
C-klasse: Kasteelhoeve 3
D-klasse: Pius X 3
E-klasse: De Heikant 2.


Algemeen teamkampioen libre

Pius X 2


Persoonlijke kampioenen libre

1e klasse: Piet Jansen, De Venloene
2e klasse: Sjaak Steer, De Venloene
3e klasse: Ad Robbe, De Heikant
4e klasse: Appie Janssens, Pius X
5e klasse A: Fran van Loon †, Onder Ons
5e klasse B: Chris van Haarlem, Tivoli
6e klasse: Ad Heessels †, Pius X